Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eltört a szemüveg? Javítható?

Eltört a szemüveg? Javítható?

Figyelt kérdés
Ráültem a szemüvegre, és a hajlatban sérült, lóg lefelé, ahova kell betenni a csavart, a gyűrűből letört egy darab, es nem tartja a csavart. Javítható?
2019. jún. 6. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
kép?
2019. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem, a zsanér rész nem javítható.
2019. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem valami divatmárka kereted volt, akkor ha nem is javítható, úgy 5 ezer a cseréje?
2019. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
. (véletlenül írtam kérdőjelet)
2019. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden javítható.
2019. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok most kepet kuldeni, nem vagyok otthon.. Hát elv 40ezer volt a szemuveg kompletten..Rugós is vagy milyen, elősször amikor lattam hogy lóg a szára, azthittem csak meglazult a csavar, aztan amikor kivettuk belole, 2gyurube kell beledugni, a masodikbol hianyzik egy kis darab, ami nem tartja a csavart..
2019. jún. 6. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitört pont a menetes rész, javíthatatlan.

Ha műanyag a keret, valahogy vissza lehet gányolni, de ronda lesz, viselésre alkalmatlan.

2019. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat az ofotertbe bevittem, azt mondtak h csak az ott vasarolt szemuvegeket javitanak, de van nekik kulon anyag, es megszoktak forrasztani..Remelem javithato
2019. jún. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!