Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak átvehetik az...

18 éven aluliak átvehetik az ecigit a futártól?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és ecigarettát szeretnék rendelni.

Mpl hozza ki és nem tudom hogy át adják-e nekem.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 8. 17:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha villantod a pénzt, a futárt nem érdekli.

Nem hozod fel témába a korod, mintha egy természetes dolog lenne, hogy átveszed az e-cigit.

Gondolom 17 évesen nem nézel ki 15-nek, szóval nem hiszem, hogy megkérdezi a korod majd.

Amúgy én nem futártól vettem az e-cigit, 16 éves voltam, és még az eladó ajánlta nekem a nikotinos aromát.

2019. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Én nem e-cigit, hanem valami háztatrási cuccot vettem egyszer át. Kellett személyi, pontos születési dátumom rögziteni kellett és ugye alá írni. Meg máskr is kérdezték, hogy 18 multam-e, de akkor nem foglalkoztak ennyire vele, hogy személyit adjak már, meg rögziteni kell.

Több mint valószínű, hogy nem fogja érdekelni, ha mégis löksz neki vagy 2ezret és nincs gond.

2019. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors válaszokat ;D
2019. jún. 8. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a webshopban elfogadod, hogy 18 múltál, de egyébként nem fognak semmi kérni.
2019. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért óvatosan, mert létezik ám olyan, hogy belső ellenőrzés. Én is rendeltem már olyan csomagot (kkve volt benne) amin ott volt egy jó nagy matrica, hogy csak 18adik életévét betölött személy veheti át.


Kap egy ilyen ellenőrzést a futár, és átadja fiatalkorúnak, úgy rúgják seggbe, hogy a fülén jön ki a sz@r.

2019. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy Sztálin mondta egykor, jó dolog a bizalom, de még jobb az ellenőrzés...
2019. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A futár az szállítja, nem eladja
2019. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 de baja származhat belőle
2019. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szállító semmit nem tud rólad. Te csak a fuvarozóval kerülsz közvetlen kapcsolatba.
2019. jún. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neki pedig vannak lgen objektív kötelezettségei.
2019. jún. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!