Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság kérni a 10 ft visszaj...

Bunkóság kérni a 10 ft visszajárót a futártól?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2019. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Igen, sőt ha csak ennyi a visszajáró, illene mellé adni.
2019. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem bunkóság; aki hőbörög, annak fogalma sincs, milyen amikor minden forint számít...
2019. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Hármas: a futárnak is. Aki házhoz rendeli a kaját pl, annak nem kell 10 forint.
2019. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha annyira számít az a 10 Ft, akkor máskor kiszámolt összeget adj!

Ha a futár helyében vagyok, el sem fogadom.

Te büszkén mondhatod: "adtam borravalót a futárnak!" - ám ő egy zsemlyét sem tud venni rajta, (Az olcsóbb pogácsa darabja is 30 Ft.)

2019. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Futárként dolgozom, nem, nem bunkóság. A saját pénzed, azt kezdesz vele, amit akarsz, nem kötelességed és nem is illem adni minimum valamennyi borravalót.
2019. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Zsemlye??


Sok kicsi sokra megy. Ha mindenkitől kap 10-et, lesz neki... zsemlye.


Kajafutárnak szoktam adni, hogy ne köpjön a kajába. De minden mást előre fizetek, és a futárcégnek a szállítás a dolga.

2019. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Attól még, hogy a 6os válaszoló elnézi, ha valaki bunkó, igenis illik adni, és a jattolás az etikett része. Lehet, hogy ő ennyire PC, persze az is lehet, hogy nem is futár.
2019. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Mikor úgy van nálam pénz hagyok borra valót a boltba, a futárnál, a gyors kajáldákban. De nincs semmi ilyen elvárás szerintem a részükről. Lehet örülnek pár forintnak amit pluszba kapnak, de ezért kapják a fizetésüket. Nyílván, ha valami extrém kérésem van, vagy valami gebasz van, akkor adok mindenképpen. De nekem se adnak kicsi bónuszokat, ha elvégzem a rám bízott munkát amiért a fizetésem kapom.
2019. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem bunkóság.


Ami visszajár az visszajár, legyen akár kicsi akár nagy összeg. Ha egy termék, szolgáltatás adott áron van hirdetve, akkor legyen annyi.


A borravalót meg kár belekeverni. 10 Forintért elköszönni sem fog a futár.

2019. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!