Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3/2-es mágnesszelep vétele?

3/2-es mágnesszelep vétele?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy olyan 3/2-es mágnesszelepre, amit legfeljebb 12 Voltról lehet vezérelni, és tartósan bírja a 130°C-os folyadék hőmérsékletet, és azt is ha 60°C körüli a környezeti levegő hőmérséklet.

A méret igazából mindegy, de jó lenne ha legalább 1/4 colos lenne. 5 bárnál nagyobb nyomást nem fog kapni.

Hol lehet ilyet kapni? Néztem már vizes boltban, ott csak 2/2-es, 24 Voltos, 100°C-ot bírót tudtak volna adni, de azt is valami 22 ezerért.

Neten csak ilyet találtam: [link] Ehhez viszont nem kapható 12 Voltos tekercs.



2019. jún. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos hogy kompatibilis vele? Csak mert ahonnan linkeltem, ott szinte mindegyik mágnesszelephez másfajta tekercs tartozik. Vagyis biztos hogy jó pár fajta van abból is. Honnan tudom hogy jó lehet-e hozzá, ha nincs megadva semmilyen fizikai paramétere?
2019. júl. 8. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában el lehet dönteni gyártmány, illetve fotó alapján.
2019. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!