Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen animáló-tabletet...

Milyen animáló-tabletet használ Ungdani és Carnor?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam hogy milyet vegyek, gondoltam inkább megkérdezem hogy a "profik" milyet használnak

Válaszokat előre is köszönöm!



#animáció #Carnor #Digitalizáló-tábla
2019. jún. 15. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ők milyet használnak, de ha minőségit szeretnél, ami megfizethető, akkor a legkisebb méretű (S) Wacom Intuos-t ajánlom. Van több típus (pl. Wacom Intuos S Comic, Wacom Intuos S Photo), de csak a színben különböznek és hogy milyen programot adnak ajándékba. Wacomon kívül más márkát ne vegyél, mert vagy jól jársz velük vagy rettenet megszívod, ami több ismerősömmel és velem is megtörtént (Genius és Trust tabletek voltak, hallomásból meg a Huion).
2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Carnor Wacom Cintiq 13 HD-t használ.
2019. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Carnor válasza:
100%

Igen van egy cintiq-em, de mostanában egyetemre egy intous s-et hordok (Egyszerűbb mint a nagy táblát az ezer kis dologgal cipelni meg féltem is) és a pici olcsó táblával is jól meg tudom oldani a feladatokat, sőt a picivel pl festeni jobban is szeretek.


-Carnor

2020. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung tab s széria.
2023. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!