Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lenne frappáns név egy...

Mi lenne frappáns név egy animált YouTube csatornának?

Figyelt kérdés

Ott van pl. Carnor, az ő neve egy játék által ajánlott felhasználó névből származik. EatMyPie, szintúgy első körben felhasználó nevet keresett, Ungdani csak összecsapta a neve részeit, JustVIDman ismeretlen, de az ő nevének is felhasználó névhez van köze, Zállatorvos "kisajátította" az 'az' z-jét, Walruszról pedig nincs infóm, bár valamikor biztos ő is mondta már.

A kérdés elsősorban az lenne, hogy.. hogy... hát izé... mi legyen az Animált Vlogos YouTube csatornám neve?


Ez legalább olyan kérdés, mint, hogy mi legyen a könyvem címe, mert elvégre csak a készítője/írója tudja mi az amit elképzelt, a többiek csak találgathatnak.


De akkor most tessék:

Feltaláltam a spanyol viaszt: van egy karakter aki ácsorog és mindenféle értelmes dologról hablatyol a "kamerába", míg időközben bevágódik egy-egy story-board szerűen meganimált jelenet, néhány kiegészítő kép, rajz hasonlók.

Velem megtörtént történetek, humoros, hülye, érthetetlen, rendhagyó, vicces storyk, szép látványvilággal,háttérzenével, mini történet szerűen, vagy netán egy-két "epizód" erejéig vélemény vagy más, hasonló.


Már meg terveztem hozzávetőlegesen 5-8 "epizódot" Short-okkal és egészekkel együtt. És igen, meg is tudom valósítani: persze, idővel.


A csatorna neve Honeix (nincs rajta semmi!!!), és gondoltam kellhet egy külön név ami alatt ezt az animált vlogot futtatom, hiszen nem ez lenne az elsődleges tartalom. [#ownrajzfilm] A figura amúgy Annonymus Unknow Noname, "becenevén" Ano, régen pedig Honei, HaHonei volt, de ezek elég bárgyún hangzanak és kellően értelmetlenek.

Ezen a ponton asszem már a fél világ kitalálta a nevem. Yey!


Leginkább valami Walrusz vagy Carnor féle névre gondoltam, hiszen a (jövőbeli) tartalom is kb. Carnor szinten van. Mondom: körülbelül!

És eddig még nem találtam magyar, lány, animációs YouTubon idejét vesztegető személyt. [Javítsatok ki, ha még is van] (Palotásadél csak azért nem számít, mert ő egy kicsit más műfaj)

Tegyük hozzá: ez nem Beauty Blog, szívárványpónis vagy rózsaszín, csillámos cuki-muki-pihe-puha-öngyöm-böngyöm kiscicákkal körültáncoltatott csatorna lenne.


Esetleg lehetne valami betűszó is...

Please Help Me!


Kérdést, kritikát szívesen fogadok!


És még az is előfordulhat, hogy rossz kategóriába írtam ki a kérdést...


=Ui.: Ez nem elsődleges elfoglaltság akar lenni, inkább csak huszadlagos, de még is egy jó felvezetője lenne mindannak amit tervezek és csinálok.=


A válaszokat előre is köszi! :)



2019. febr. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó a karakter neve vagy annak valamilyen variánsa? Mint AnoVlog, Anonym, Nymus stb.
2019. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Igazából nem rossz ötlet, de valahogy nem az igazi. Bár az Anonym és a Nymus tényleg jól hangzik! De az a helyzet, hogy a karakter neve igazándiból majdnem, hogy mellékes is egy kicsit, hiszen én bújok a bőrébe, igazából, ha úgy tetszik Anonymus én vagyok. Vagyis hát... Ano "jelképez" engem... Még az is lehet, hogy meg változtatom... hiszen nem igazán fejezi ki a lényeget, pedig már én is gondoltam erre...


Na mindegy, köszi a választ! =)


#Nymus

2019. febr. 16. 17:34
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Uh, várj ez rossz ötlet... :/

2019. febr. 16. 17:36
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor legyen

Honeix - Gaha (Animált Vlog)


Mert ez egy kicsi kori szavam, nincs hivatalos jelentése, és egészen jól hangzik.

Csak.


De ha valakinek van jobb ötlete, akkor hajrá-hurrá!

:)

2019. febr. 16. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anima Vlog

Jancsikusz Wlogger

2019. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pffft! Haha, Nobel-díjra hajtasz?

És köszi, de azt hiszem ezek csak nem lesznek jók...


Javaslom alapítsd meg jómagad O:)

2019. febr. 17. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sándorka Liga Gála:D:D:D:D XDDD

Az olyan, mint a Balatonaliga:):):) Egyébként ez a gálás már lehet, hogy le van védetve:D:D:)

2019. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezeket gyüjteni fogom XD

Köszi a választ mindeki!

2019. febr. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!