Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy usb kábelben van fehér és...

Egy usb kábelben van fehér és egy enyhén rózsaszín (lehet csak kopott vörös nem tudom de ilyet még nem láttam) kábel. Össze akarom szigetelő szalagozni egy pc fannal aminek három (vörös, fekete, sárga) kábele van. Melyik kettőhöz párosítsam melyiket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 16:32
 1/5 Szirty ***** válasza:
71%

Én megnézném az adott USB csatlakozó kiosztását (pinout) egy műszerrel hogy melyik szín melyik csatlakozó ponthoz tartozik.

Ennek alapján kötném be.

2019. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

USB kábelben piros vagy narancs szokott lenni a pozitív, fekete esetleg kék a negatív.

Fehér az adatvonal szokott lenni egyébként, de ellenőrizd méréssel!

Ventilátor:

Piros +

Fekete -

Sárga: fordulat jeladójának nyitott kollektoros kimenete.

2019. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Összejött, működik a koholmányom

:D

2019. jún. 16. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

" Összejött, működik ..."

Nélküled is működött volna, itt te csak zavaró tényező voltál ...

:)

2019. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nélkülem nem hiszem, hogy két random kábel összeforrasztja magát. Azért írtam, hogy sikerült megcsinálni, hogy ne próbáljanak fölösen segíteni többen... A zavaró tényező itt te vagy
2019. jún. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!