Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asrock alaplapnál hogy lehet...

Asrock alaplapnál hogy lehet boot eszközt választani?

Figyelt kérdés
Belépek a biosba, aztán mikor bedugom a pendriveot, ugyanúgy csak az ssd van ott, mint #1 boot hely, és nem tudok mást kiválasztani
2019. jún. 22. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alatta lévő almenüben kell. „BBS valami” talán?


(Vagyis most csináltam két oprendszer migrálást, azoknál ott kellett)


Illetve ha csak egyszeri változást szeretnél, akkor arra szokott lenni külön gomb. De meg nem mondom melyik az 😃 F10? F6? Nem írja ki indításnál?

2019. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem az egyszerire. Mamám gépénél (ez egy régebbi asrock) F11 volt az egyszeri bootváltoztatós menü megnyitása (igaz itt meg is szívtam, mert ez olyan régi, hogy nem ismeri fel az usb eszközöket egyáltalán, nem lehet róla rendszert telepíteni. Ki kellett írnom dvd-re a windowst. De netezős-filmezős gépnek még egész jó)
2019. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kikapcsolt gépbe dugd bele a pendrájvot, majd indítsd el a gépet, és úgy lépj be a biosba. Meg fog jelenni a pendrajv, mint választható eszköz. És ha jó is, akkor mehet róla a boot.
2019. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Belépek a biosba, aztán mikor bedugom a pendriveot, ..."

Rossz a sorrend.

Előbb pendrive, aztán bekapcs, aztán bios.

2019. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!