Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kint ázik a bedugott hosszabít...

Kint ázik a bedugott hosszabító az esőben, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Tegnap buliztunk otthon és bedugva felejtettük a hosszabítót kint az udvaron, a teteje a hosszabítónak olyan hogy van rajta ilyen kis tető ami lecsapódik ha nincs bedugva semmi. Tegnap este vihar volt kint ázott, elfeledkeztunk róla és most jutott eszembe, most megint vihar van es kint azik de anyukam egyedul van otthon na meg ki se merném vele húzatni nehogy megcsapja az áram! Ugye nem lehet tűz vagy ilyesmi? :-/

2019. jún. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
majd eloltja az eső
2019. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez most nem vicc! Tenyleg aggodom! :(
2019. jún. 23. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd anyádnak, hogy nyomja le az automatát, húzza ki a hosszabítót, majd mehet vissza az automata.
2019. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akar kimenni mert kint van a hosszabbbito hatul a kertben, ott sotet is van plane ha meg az automatat is lenyomja meg vihar is... :/ baj lesz szerintetek ha holnap huzza ki?
2019. jún. 23. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én abból indulnék ki, hogy legrosszabb, ami történhet, hogy zárlatot csinál az esővíz, de akkor meg levágja a biztosítékot. Szerintem tűz ebből nem lehet.
2019. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat most azt mondja anyum hogy apa tan bevitte a hosszabbitot mielott ment dolgozni mert nem latja hatul az asztalon ahol volt mert megnezte! :) csak aggodtam na... :)
2019. jún. 23. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett volna, legrosszabb esetben lecsapja a biztosítékot, a tűz nem ebből lesz.
2019. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!