Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az EMAG-on 100%-ban eredeti...

Az EMAG-on 100%-ban eredeti terméket tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy foreo arctisztitót és az emag.hu-n lényegesen olcsóbb, mint máshol. Ez biztos eredeti termék lesz?

2019. jún. 23. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Az emagon igen, de vigyázz, mert valamikor az emag csak reklámozza az adott oldalt szóval mikor látsz egy terméket alul oda szokott írva lenni, h "forgalmazó emag".


Egyébként én mindig onnan rendelek mindent, rendeltem már egész nagy értékű cuccokat is.

2019. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én megbízhatónak mondanám az emagot

Gyakran román piacra szánt terméket-termékverziókat adnak el, de ezek csak a legritkább esetben térnek el a magyartól.


Több újraértékesített terméket vettem már ott sokezer forinttal olcsóbban. Azok is mind szuperek!


Illetve volt egy hibás termékem, azt ingyenesen vissza tudtam küldeni, házhoz érkező futárral (elvileg ők 30 naptári napot vállalnak, de az EU-s kötelezettség is 14 nap erre, eddig lehet ok nélkül elállni a vásárlástól, kiszállítás esetén). Ilyet talán senki más nem vállal.


Ezek mind elektronikai termékek.


A partnerüzleteikkel sincs feltétlenül gond, de azokról érdemes külön megnézni a véleményeket pl árukeresőn. Viszont az kb 100%, hogy ott minden eredeti termék. EU-nak elég kemény szabályai vannak a hamisítással kapcsolatban, amiket ezek a nagy online áruházak nem szeghetnek meg, mert többet kockáztatnak vele, mint amennyit nyerhetnek...

De alapvetően én is csak az emag által forgalmazott termékeket veszem emagról.

2019. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!