Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen típusú CD-re lehet...

Milyen típusú CD-re lehet hangfelvételt rögzíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeptembertől angol tanár jön hozzám és azt mondta hogy kell majd CD is hogy hangfelvételeket is tudjunk csinálni! Meg tudnátok mondani hogy melyik Cd a jó! Nekem TDK DVD-R 1-16x speed 4.7 GB van ez akkor DVD? Vagy lehet hangfelvételek felvevésére is használni?? Ha válaszoltok akkor léci próbáljátok meg úgy leírni hogy én is értsem mert szeri nekem ebből a kérdésből nektek is világossá vált hogy gőzöm sincs az ilyenekről! :S :)
2010. júl. 9. 13:33
 1/8 anonim válasza:
A felvevő eszköz típusától függ. Annak ismerete nélkül további nyomozás felesleges :)
2010. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs hogy min fogjuk felvenni szerintem CD-s magnón fogjuk felvenni! De tényleg fogalmam sincs :S
2010. júl. 9. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
cd-s magnó nem tud cd-re felvenni, mivel az csak lejátszó. ha magnó, akkor marad a kazi. ha van számítógép a közelbe akkor inkább azzal vedd fel, van kismillió hangrögzitő progi, ird be google-be hogy hangfelvevő program és tutti találsz. fontos, hogy legyen mikrofonod is...
2010. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés de nekem egyenlőre azt kéne megtudnom hogy milyen fajta CD-re tudok felvenni? Vagy az tökmindegy? Hogy DVD-e vagy sima CD csak a felvevő izébizé számít? ( A többi már részlet kérdés! )
2010. júl. 9. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ő fog hangfelvételt készíteni!


hanem hozza a nyelvvizsgás audio CD-t, ami a tied lesz, mert lemásolja neked, arra kell neki az üres CD


persze, azt hitted a te siralmas kiejtésedet rögzíteni fogja? Még a tanáré sem hiteles, mert neki is magyar az anyanyelve. Ezeken a speciális CD-ken anyanyelvi szintű emberek beszélnek, hogy közel álljon a kiejtés a valósághoz

2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó! És akkor milyen CD-t vigyek? Jó az amit legelőször írtam? Vagy mindegy????
2010. júl. 9. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, bármilyen cd jó:). pl. tdk, verbatim...
2010. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziii... (végre egy "használható" válasz! (Y) ;)
2010. júl. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!