Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik szín fel ismerő...

Rambull kérdése:

Létezik szín fel ismerő alkalmazás?

Figyelt kérdés
Egy mozaik színeit szeretném rendszerezni szóval egy olyan alakalmazásra lenne szükségem ami fel ismeri a színeket/szín árnyalatokat egy képen és azt is meg mondja hogy melyik színből mennyi van és, hogy hol! https://www.youtube.com/watch?v=4MtyAwPmeRk ehez hasonló megoldással meg számozhatná a négyzeteket!

2019. jún. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Windowsban ez úgy működik, hogy vannak color picker vagy hasonló nevű programok, amivel rámutatsz egy pontra és annak színösszetételét megmutatja.

Mindig egyszerre csak egy képpontot lehet lekérdezni.

Vagy legalábbis én ilyennel találkoztam.

2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen én is találkoztam ilyen programmal csak pont az vele a baj , hogy egyszerre csak egy színt mutat meg, és nem gyűjti ki hogy a kép hány féle színből áll!
2019. jún. 26. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz egy programot rá.
2019. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm ahhoz nem igazán értek...

Esetleg más valami :D

2019. jún. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!