Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen HP vagy Lenovo laptopot...

Milyen HP vagy Lenovo laptopot ajánlanátok az alábbi esetben (többi lent)?

Figyelt kérdés

Azért ebben a két márkában gondolkodok, mert szeptembertől Dániában fogok továbbtanulni, és úgy értesültem, hogy ebből a kettőből van kint márkaszervíz.

Megpróbálom vázolni, hogy nagyjából mire használnám. Az egyetemen kötelező elvárás a laptop, arra fogunk kapni bizonyos anyagokat, illetve projekteket csinálunk majd, különböző programokat használunk rajta. Marketing managementre megyek, szóval nem kell olyan komplex alkalmazásokra gondolni (mint pl szerintem építészmérnökin), de mindenképp azt szeretném, ha gyorsan és gond nélkül futnának rajta a dolgok, és nem kéne egész nap konnektort keresnem (magyarul legyen normális az aksija is). Sulin kívül alapvető dolgokra használnám, filmezni és sorozatozni tervezek rajta, de játszani egyáltalán nem játszanék.

Nagyjából 250ezer forint körül lenne a felső határ, 300 fölé semmiképpen nem tudok menni. Olyan gépet szeretnék, ami sokáig bírja, megéri az árát, és jó tapasztalatotok van vele/jókat hallottatok róla. Ezek alapján mit javasolnátok?



2019. jún. 26. 23:28
 1/1 Mándity Gábor ***** válasza:

[link]


I7 8750h proci

Gtx 1050 videokartya

8gb ram

128gb ssd + 1tb hdd

1920*1080 (FullHD) kijelzo


Ket helyen akcios (amikor irtam a valaszt).


Viszont gyarilag nincs rajta windows. Ha azt fel tudod magadnak rakni vagy szerelovel, akkor ennel jobb laptopot nem nagyon talalsz.


Egyebkent ugyanilyen a laptopom, csak mas belsovel es szerintem nagyon jo, kenyelmes hasznalni. Van beepitett gyorstoltes, van tarolas funkcio ami folyamatosan 50%on tartja ha folyamatosan tolton hasznalod. Vekony, es konnyu.


Remelem segitettem, ha barmi kerdesed van szivesen segitek.

2019. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!