Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső merevlemez csatlakozója...

Külső merevlemez csatlakozója eltört, valahogy meg lehet menteni a fájlokat, amik rajta vannak?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy, de most vettem észre, hogy az usb csatlakozója beletört (?) az eszközbe, pedig bele se volt dugva
2019. jún. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Merevlemezt kiszerelni a házból, asztali géphez közvetlenül csatlakoztatni, a feltételezett SATA-porton keresztül.

Vagy beiktatni egy másik USB-adaptert.

Végeredményben pedig az USB-csatlakozó javítása sem nagy kaland, csak hozzáértőt igényel.

2019. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Amit első írt, ha nem merevlemezzel egybeépített házas változatot vettél (mert ilyen is van, én ezért nem vennék ilyet többek közt)... Egyedül inkább ne piszkáld, vidd szervizbe, ott hátha tudnak valamit csinálni az USB aljzattal hogy ismét üzemképes legyen.
2019. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itthon semmikepp nem szereltem volna, nem ertek hozza egyaltalan. De akkor az a lenyeg, hogy valoszinuleg javithato. Kicsit bepanikoltam, mert szamomra fontos fajlok vannak rajta.
2019. jún. 30. 14:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2019. jún. 30. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fontosak, ugye megvannak még egy példányban valahol?
2019. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan nincsenek, ha mar feltettem ezt a kerdest
2019. jún. 30. 16:31
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Az ilyen külső vinyók többségében sima laptop vinyó figyel, egy egyszerűen bontható házban.

Ha a ház pár csavarral szétborítható, látni fogod, úgy van-e, ahogy #1 írta. Ha igen, tényleg sima SATA csatin tudod tovább használni.

Ha nem iylen belül, óvatosan visszaszereled rá a házat és szerviz.

2019. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!