Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol vegyek ventilátort (vagy...

Hol vegyek ventilátort (vagy klimát, légkondit)? Hol vannak a legjobb árak?

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más elektronikus eszközt. Nincsen tapasztalatom ezzel kapcsolatban, mivel pár hónapja költöztem vissza Magyarországra (10+ év után), előtte mindent Amazon-on vásároltam = minőség + választék + jó ár.


Kérlek oszd meg velünk ha te tudod általában hol vannk a legjobb árak. Bár nyilván ez is termék, márka függő.


Media Markt? Obi? Praktiker? Tesco? Más?


Köszönöm!



#Tesco #ár #Praktiker #ventilátor #obi #Media Markt #olcsó elektronikus eszközök
2019. júl. 1. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Én neten rendelek általában. Arukereso-n megnézem melyik oldalon a legolcsóbb, legjobb, és úgy döntök. Általában az emagon jó árak vannak és megbízható oldal. Média marktban csak nézelődni szoktam. Obi drága de jó cuccok vannak.
2019. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper, gyors voltál, köszi!


És az említett offline üzletekben?

2019. júl. 1. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Már nem vehetsz csak úgy klímát (kivéve mobilklímát)


Normál klímát csak szakemberrel szereltethetsz már be (1-2 éve) és nem csak a klíma ára van ott (meg fogyasztása, stb) hanem hogyan lehet ott megvalósítani jól, mennyit kell falat fúrni, honnan kell vinni a tápot, stbstbstb

2019. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Media Markt? Obi? Praktiker? Tesco? Más?"

Ha rendes split airconditioner device a cél, akkor ebben az esetben se webshop, se amazon, se a felsorolt üzletek nem jöhetnek szóba.

Csak szaküzlet és szakszerviz által beszerelés.

2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!