Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek meg?...

Melyik telefont vennétek meg? 90 000 Ft lenne a felső határ.

Figyelt kérdés

Gondolkozom most a HTC Butterfly 2 mobiltelefonon, a Sony Z1-en és a Samsung Galaxy Alphán. Ti melyiket vennétek? miért? vagy esetleg valami mást kéne nézzek?

Szeretném ha 2 inkább 3 évig nem lenne semmi bajom vele.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 31. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Z1 ezek közül szerintem.

De én ha androidot vennék újra, akkor kizárólag Nexust vennék. 90-ből már kb kijön egy Nexus 5

2015. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lg g2 vagy nexus 5
2015. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
G2
2015. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kérdező.. ***** válasza:
Csakis nexus 5.
2015. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én most akarok venni xperia m4 aquát
2015. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Többen írtátok, hogy a nexus 5 lenne a legjobb választás, miért? esetleg valakinek van? hardverileg nem nagy különbséget látok az és a többi között.
2015. máj. 31. 16:39
 7/10 amcsih ***** válasza:
nexus 5.. snapdragon 800 4magos 2,3 ghz.. egyik legjobb.. 2giga ram is jó. de még ottvan az is, hogy megkapja az androidos frisstéeseket kb. még 1-2évig, tehát mindig a a legfrisseb rendszer lehetrajta.. a kamerája nekem nagyon tetszik, bár ha megfogdosod a hátlapi kamerát, akkor a kép homályos lesz, ugyhogy átt kel törölni, de utánna gyönyőrű képet csinál
2015. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kérdező.. ***** válasza:

Azért a legjobb a nexus 5,mert stock android fut rajta és ennél tovább támogatott telefont nem kapsz ennyiért,sőt többért is csak a nexus 6-t.

Nekem van és nagyon gyors,valami hihetetlen röccenésmentes,megakaszthatatlan a telefon és 5.1.1 fut már rajta amiben már nincs semmi memory leak se semmi.Sebességben vetekszik az iphone 6-al ami azért sokkal újabb kiadás és 3x annyiba kerül.Hiába nexusoknál nincs jobb androidos telefon.Már az android M-t is lehet rá rakni,igaz ez még nem hibátlan,de majd ősszel már megkapja hivatalosan is az android M-t amit ezek a telefonok amiket felsoroltak a nexusom kívül nem fognak soha megkapni.

2015. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak egy kicsit gyenge az akkuja.

ezért lenne jobb egy g2..arra egy CM rom és kész.

2015. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kérdező.. ***** válasza:
Pont annyira elég amennyire kell.Ha valaki napi 4 óránál többet használja az úgy is tölteni fogja.
2015. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!