Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lg tv-met be akartam kapcsolni...

Lg tv-met be akartam kapcsolni de nem ad képet, se hangot, az egész képernyő fekete. Alul a piros led csík viszont világít. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy tönkremegy a háttérvilágítás, olyankor hang van, de azt meg elnyomogatják és akkor már hang sincs.

Viszont ebben az esetben a TV rendesen ki-be kapcsolható a távszabályzóval, a LED is jelez, ahogy szokott.

2019. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve van még a zseblámpás teszt is.
2019. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és ilyenkor mi a teendő? Szakemberhez kell elvinni, vagy otthon saját magam meg tudom csinálni?
2019. júl. 5. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre még azt sem sikerült tisztázni, hogy háttérvilágítás vagy egyéb gond van, de egyik esetben sem tudsz vele mit csinálni, meg kell vizsgáltatni.

Sok esetben gazdaságosan javítható.

2019. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszod és ilyenkor mi a teendő? Szakemberhez kell elvinni, vagy otthon saját magam meg tudom csinálni?"

A kérdés alapján szerviz javasolt.

2019. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2019. júl. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!