Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért hibás a gerber file?

Sziasztok EAGLE programba megcsináltam a kapcsolás majd rá helyeztem a nyákra az alkatrészeket elrendeztem és ott mutatja a lyukakat a furat szerelt alkatrésznek de ha legenerálom a gerber file-t akkor már nincs rajta a lyuk , miért lehet ez ?

Keress kérdéseket hasonló témában: Eagle

júl. 12. 20:41  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Retro elektronikai cuccokat ingyen elvihetőnek hirdették meg és akadt is rá jelentkező miért vitték el a kütyüket? Hibás elektronikai kütyükkel mit lehet kezdeni?
Mitől lehet? Valami hiba?
Ha van garancia egy hibás termékre és ha meg van a számla hozzá, viszont a termék doboza nincs meg, akkor kapok kártérítést?
Rossz HDMI input, vagy a driver a hibás?
Kicserélhetem a laptop LCD-jét egy picit más számú, lényegében ugyan olyan LCD-re?
Mi baja lehet az e-cigimnek? Érintőpanel hibás? Ha igen mennyibe kerülne kicserélni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!