Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az Aliexpress-en nem...

Ha az Aliexpress-en nem kaptam meg a rendelt terméket, hogy kaphatom vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Rendeltem a kisfiamnak egy Lepin terméket, ami hasonló mint a Lego. Természetesen előre utalással kellett fizetni, ki is fizettem 53 dollárt. De ez már több mint 2 hónapja volt, tudom hogy sokára jön meg, de ennyire?


Valami ilyesmit hallottam hogy ha nem jön meg 60 nap után sem, akkor lehet valahogy vitát kezdeményezni, hogy ha a termék nem is jön meg, legalább a pénzem visszakapjam.



2019. júl. 14. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Remélem hogy sose jön meg neked. A lépni a legot lopja tulajdonképpen
2019. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Amennyiben a megrendelt termékünk nem érkezik meg az ígért határidőn belül, az utolsó napon(mielőtt a számláló lejárna) megnyithatjuk a vitát az “Open Dispute” gomb segítségével."

Ilyen összegnél már szokott lenni nyomkövetés is, az mit mutat?

2019. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nyomkövetésnél végigért a zöld csík, mintha leszállították volna.
2019. júl. 14. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Az open dispute azt hol találom meg?


Itt ilyen my order, help center stb. Vannak. De a help centeren belül sincs ilyen.

2019. júl. 14. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az open dispute gombot, csak nem lehet rákattintani, nem ad rá lehetőséget a program.
2019. júl. 14. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellene ott lennie egy időpontnak, ami után tehetsz panaszt. Akkortól lesz aktív ez a menüpont, és töltheted ki a visszaigénylést.
2019. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hamis termékként lefoglalták a vámon és akkor még örülhetsz, ha ennyivel megúszod?
2019. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!