Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lányként hogyan kezdjem el?

Lányként hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Most hogy meglett a villanyszerelő szakmám, el szeretnék kezdeni dolgozni benne.

Vajon hova vennének fel, szerintetek hova lenne érdemes jelentkezni? Olyan területre gondoltam ami mondjuk nem túl veszélyes vagy nem brutál megterhelő.


2019. júl. 20. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk nézegesd az álláshirdetéseket!
2019. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kolompár, te egy zseni vagy bazzeg.

Köszi.

2019. júl. 20. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Először is sürgősen szokj le arról, hogy lányként hivatkozol magadra. “Kezdőként hogyan helyezkedjek el?” -Így helyénvalóbb. A munkaerőpiacon nem értékelik a nyafkaságot, cukiskodást. Ne húzd fel magad ezen a válaszon is, nagyobb hasznát veszed ha megfogadod, mint hinnéd.
2019. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányként döntöttél úgy, hogy villanyszerelő akarsz lenni, akkor mi ez az aggodalmaskodó hangvétel?

Láttam Youtube videókon villanyszerelő lányokat is, vagy épp lakásépítőket, akik minden barkács és egyéb munkát elvégeztek a házépítés során és még jól is állt nekik.

Egyébként munkaerőhiány van, szerintem bizonyára tudsz válogatni a lehetőségek között. Majdnem azt írtam, hogy "testhezálló", de a szó legjobb értelmében gondoltam.

2019. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint férfiként. Már nem 1950 van, a nők is dolgozhatnak :)
2019. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van, rossz a hozzáállás.

2019. júl. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!