Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a programozást?

EasyCiS kérdése:

Hogyan kezdjem a programozást?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Egy olyan kérdéssel jöttem hozzátok, hogy, hogyan tudnám ilyen korban elkezdeni a karrierem?

Mármint, nem nagy karrierre gondolok, csak, hogy milyen nyelvet kezdjek el tanulni, és honnan, hol stb.

Én 12 éves vagyok, és szerintem meg van hozzá a kellő érettségem, mármint, engem nagyon érdekel ez a téma, mert már az összes gépes játék kezd unalmas lenni, szeretnék ezeknek a gépes játékoknak a belsejét, megismerni, hogy majd egyszer, vigyem is valamire.

Angolt 5 éve tanulok, eddig kitűnően, és magas szinten tanulom.

Köszönöm, a gyors, és segítőkész válaszokat, kérlek, a korom miatt ne ítéljetek el, mert nekem erről a dologról mindig az a véleményem, hogy nem mindig a kor számít.

Szép napot!

//lebegavíz :D



2016. jún. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gta san andreasozol,akkor Pawno. :D
2016. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
LEgyen ez a sorrend: Python - Pascal - C++ - Java
2016. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az 2.-nak, az 1. sajnos nem sokat segített....

Várom a további bővebb válaszokat! :D

2016. jún. 22. 20:21
 4/7 anonim válasza:
az angolt mindenképp folytasd.
2016. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek Python:

[link]

Ha ezzel végeztél, akkor keress az érdeklődésednek, aktuális ötletednek megfelelő python csomagot és már tanulhatod az adatbáziskezelést, web szerver készítést, vagy ami éppen eszedbe jut.


Az angolra meg úgyis nagy szükséged lesz.

2016. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mintha 5 évvel ezelőtti énemet látnám :D

Személy szerint Pascalt kezdtem el tanulni, Pohl László a programozás alapjai dokumentumából...

(itt egy link is hozzá: [link]

Első körben a geany nevezetű programmal másolgattam a példákat, kezdtem megérteni a dolgokat, majd 2 évre rá beiratkoztam egy java kurzusba.

Célod legyen, hogy itthon lehetőleg sok olvasás és videónézés segítségével elsajátítsd az alapokat!

2016. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A császárok C-ben kezdenek. :D
2018. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!