Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jelenleg 1x16 amperom van ha...

Jelenleg 1x16 amperom van ha ezt bővíteni szeretném hogyan történik? 3x16 ampert szeretnék.

Figyelt kérdés
Az igénylésnek utána néztem, az érdekelne, hogy a meglévő vezetékek mellé húzzák be az ujjakat az oszloptól vagy megint vésegetni kell a falat az új vezetékeknek
2019. júl. 20. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bővítést csak mérőszekrény-cserével végzik el, ha nem szabványos a mérőd. Azaz a mérőt is "újra kell vésni", így a becsatlakozó vezeték helye is új lesz. Persze kérdés, hogy milyen a jelenlegi mérőd, és mire akarsz bővíteni. Mert ha 1 x 16 A-ről mondjuk 1 x 25 A-re, azt lehet simán megcsinálják, ha megfelelő a mérőd. De ha 3 x 32 A-re akarsz, az tuti, hogy betáp kábel cserés is.
2019. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az igénylésnek utána néztem,"

Ha így lenne, akkor tudnád hogy egy regisztrált villanyszerelő is kell a buliba, és ő ad választ erre a kérdésre.

Csak azért tudom, mert magam is az vagyok.

2019. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!