Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mily fényképező gépet vásárolj...

Renátácska kérdése:

Mily fényképező gépet vásároljak kezdőként?

Figyelt kérdés
Imádok fényképeket készíteni ezért is szeretnék vásárolni egy komolyabb gépet, viszont fogalmam nincs,hogy milyen legyen!?
2019. júl. 28. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Panasonic TZ szériára nézz rá, de ne a legolcsóbbat, TZ80-tól fölfelé!
2019. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lé van rá?
2019. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok azért olyan nagyon drágát se egyelőre,mivel csak hobbiból akarnám használni
2019. júl. 28. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, hogy csak hobbiból akarom használni, meg is vettem az első kompaktomat, aztán elkezdtem kattingatni, nem hozta a várt eredményt, ügye hülye gyerek mit csinál először fog bele valamibe, és csak aztán kezd el olvasgatni, tájékozódni a témában. Elkezdtem olvasgatni, rájöttem hamar, hogy ez a kompakt nem fogja hozni a várt eredményeket, igy beruháztam egy Milcre, aztán, ahhoz jöttek apránként az objektívek,majd egy olcsóbb külső vaku is. De egy darabig nem akarok már költeni rá.
2019. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy szerintetek milyen márkájut vásároljak?
2019. júl. 28. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kereted amit én #1 írtam, TZ széria ára, szerintem akkor marad a mobiltelefon. Ez alatt nem kapsz értelmes gépet, esetleg használtan valamilyen MILC gépet. De most pl. vaterán van egy Sony A57 szett, 50 ezer alatt. Na az jó választás lenne, ha nem lenne gépem megvenném.
2019. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mondtad meg hogy mennyi a lóvé
2019. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Citation ***** válasza:

Mivel a fényképek készítéséhez fűződő viszonyodat az imádom szóval fejezted ki, ezért én anyagiaktól függően a DSLR vagy MILC vonalon mozognék.


Mivel a piacon számolatlanul a Canon és Nikon objektívek vannak jelen akár használtan is, így e két gyártó között keresgélnék.


Fórumokon véres szájjal ugatnak egymásra mind a MILC vs. DSLR fanok, mind a Canon vs. Nikon fanok így neked egy jótanácsot tudnék mondani. Ruppótlan magyarra sem autóvásárláskor, sem drága műszaki cikk vásárláskor nem hallgatunk. Mindkettőhöz hülye. Mind. Egytől egyig.

Azt vedd ami neked legjobban tetszik, mert mindegyik vonalnak vannak jobb és szarabb darabjai, és mindegyik vonallal készültek díjnyertes képek, méghozzá nem is kevesek.

2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért a Lumix Olympus márkákat is figyelembe venném tekintve hogy a penge éles obik ezekhez lényegesen olcsóbbak
2019. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!