Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt vásároljak...

Milyen fényképezőt vásároljak szerintetek? Beltérre, mesterséges és természetes megvilágítás melletti csaladfotozasra, valamint alap termeszetfotozasra keresek fényképezőgépet.

Figyelt kérdés
Alapvetően a bridge és a kompakt kategóriában gondolkodom. Alapvetően az automatika támaszkodnék,nem feltétlenül szükséges manuális lehetőségek tárháza. Ár: max.85. 000 Ftig. Kérlek ajánlatok tipusokat.Köszönöm szépen a segítséget!

2019. aug. 13. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Aps-c szenzorméret fog kelleni.
2019. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Tudsz ajánlani esetleg típust, ami automatikusan beállítja a fényerőt, ISO, rekesz értéket stb. ? A szenzorokhoz nem értek sajnos, tudom hogy nehéz ebben az arkategoriaban mozogni.
2019. aug. 14. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért az ISO-blende-záridő háromszöget annyira nem nehéz felfogni és használni: [link] Igaz szokott lenni blende és záridőválasztás a vázakban, ami adott esetben hasznos, viszont még mindig egy gépről beszélünk, így mindig vannak olyan helyzetek, amikor tudni kell korrigálni.


Egyébként Budai Peturnak volt mostanában kompakt/bridge kibeszélője (nem néztem végig, de neked hátha segít): https://www.youtube.com/watch?v=SzrngfslDvM


Másrészt, én a kontrollmániámmal biztos, hogy gyűjtenék még egy kicsit és valami cserélhető objektíveset vennék...

2019. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!