Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer avagy tartós göndörítés?...

Dauer avagy tartós göndörítés? Mitől kell félni és miről kell gondoskodni?

Figyelt kérdés

Szóval, én nemrégiben levágattam a hajamat, mert nagyon ronda volt már a vége a folyamatos göndörítéstől (rondább lett volna ha hajvasalóval és ceruzával csináltam volna, de maradt a sima szívószálnál amikor vizes volt a hajam)

Na szóval, tényleg eszméletlen rondára sikeredett amikor egyenesen hordtam (teljesen egyenes az eredeti hajam) de én nem szeretem egyenesen

Így arra gondoltam, hogy növesztőszereket a használnék a hajamra, mert szeretném, majd egy bizonyos hossznál bedaueroltatni, hogy szép göndör fürtjeim legyenek, nem az a spirálos, hanem az a tényleg természetes göndör.

Viszont félek, hogy egy idő után megint tönkre megy a hajam, és durván töredezni kezd és a lenövés is csúnya, vagy pár helyen csomókba hullana a hajam.

Természetesen a hajamra valami ápoló cuccokat használnék bőven, csak nem tudom miket kéne.

Szóval tényleg nem szeretném újra tönkre tenni a hajamat a dauerral de nagyon szeretnék végre göndör hajat mert nagyon szerettem úgy hordani, és rengeteg önbizalmat is adott nekem, és szebbnek éreztem magamat. Szóval kérlek vélemény, tapasztalat, okosság, akármi jöhet. Ha negatív formátumban írnád meg a válaszodat akkor kérlek kultúráltan fogalmazz/beszélj.


Előre is köszönöm a segítséget! 🥰



2019. júl. 10. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!