Akinek van tapasztalata leirná drónkamerával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyjából mennyi lehet az az idő amíg működik (nem az aksi töltési idejére gondolok), hogy lehet használni szélben, esőben lehet e. Milyen típusról ír, jó - rossz tapasztalatok. Teljesen tapasztalatlan vagyok a témában csak annyit látok sokféle van. Van e olyan márka mint telefonnál, amit jobb kerülni. Összesítő tapasztalatok leírása jó lenne.
2019. aug. 19. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosabb kérdésekre könnyebben tudnék válaszolni, De olyan drón kamerára gondolsz ami alapból a géphez van, vagy ilyen Gopro kamera amit felrakhatsz a drónra? Amit a drónhoz adnak azok mindig tovább bírják mint a drónod, a kamera miatt nemkell félni, kivéve ha egy olcsóbb kategóriás gépet veszel. a DJI a legjobb cég ami gyárt a drónokat, esőben nem ajánlott, szélben bírják de nem hurrikánban! Pontos kérdésed van írd le és segítek :D
2019. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így tudtam megfogalmazni több pontos kérdésben. Akkor eső nem ajánlott. Olyan para is lehet, hogy mi van ha magasabban nagyobb a szél és elfujhatja e. Milyen a jó ár érték arány. Mennyi percig bírja. A follow funkció érdekel!
2019. aug. 19. 13:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet e száz ezer forint alatt olyat kapni, ami ha jól használják évekig tud működni? Miért írjak mindnél hogy van pót propeller, ha akadály észlelő is van a dronban? Víz felett mennyire merhet vele az ember kamerazni? Van olyan tapasztalat (leirásban olvastam) hogyha lemerül az aksija magától visszatér a kiindulási helyre. 60-80 ezer forint körüli dronnal is írnak ilyen funkciót. Szerintem jobb ha alapból van rajta kamera és telefonnal rá lehet csatlakozni vagy tablettel és nézni. De pl lehet e telefonról irányítani, van e aksis kontroller vagy csak elemes?
2019. aug. 19. 13:39
 4/4 A kérdező kommentje:
De érdekel mások véleménye ha van tapasztalata, ha olyat valaszt amin nincs alapból kamera miért olyat. Propellert lehey e hozzá utólag venni, alkatrész ellátottság mennyi ideig lehet egy egy modellnek. Köszi a márka tippet.
2019. aug. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!