Hogyan tudnám rárakni a fényképezőgépemre ezt az objektívet?

Figyelt kérdés

Van egy nikon d3300-as DSRL gépem. Most kaptam egy Minolta Maxxum 800si SLR fényképezőgépet és egy Sigma aspherical if 28-80mm objektívet. Hogyan tudnám a Sigma obit használni a nikon vázammal?

Nagyon kezdő vagyok a fotózásban. Honnan tudom, hogy melyik objektív jó a nikon vázamhoz? Pl.: piacon meglátok egy jónak tűnő objektívet, honnan tudom, hogy jó lesz-e a vázamra?



2019. aug. 27. 23:02
 1/1 anonim válasza:
Nikon vázra alaphelyzetben ha obit keresel, akkor Nikon obi. Viszont feltalálták az adaptereket/konvertereket. Így fel tudsz rakni a vázra olyan obit is ami nem Nikon, ha veszel hozzá átalakítót. Olvass utána a neten, hogy milyen átalakító kell neked ahhoz az obihoz és vegyél egyet. ;)
2019. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!