Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképező lenne a...

Milyen fényképező lenne a legideálisabb egy amatör hobby fotóshoz?

Figyelt kérdés

1.Sony DSC-H300 Digitális fényképezőgép ??

Fontos:ár határ 60 ezerig mehet,szép képek,könnyű kezelhetőség



2019. aug. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sony DSC-H300 már egy 5 éves gép én másba gondolkoznék. Az Canon SX-430 ami nekem van és tudom ajánlani. Nem olyan idős és kezdésképp használtam fotózás tanuláshoz. M4/3 szenzor van benne ami már egyes belépő szintű DSLR/MILC kamerákban is van így a szenzor mérete elegendő ha minden áron Bridge gép kell.

Bár inkább azt mondanám hogy duplázd meg ezt a pénz mennyiséget és inkább egy olcsó kezdő/belépő szintű cserélhető objektívvel rendelkező gépet vegyél ha újonnan vásárolt kell mindenképpen. Illetve kezdésnek nagyon megfelelő minőségben találsz használt piacon is ezen az áron komolyabb cserélhető objektíves gépeket és ezt ajánlottabb szerintem leginkább egy hobbi gépnek.

2019. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy csak még 30-at gyűjts hozzá és Panasonic FZ-82, ez alatt nem éri meg bridge-et venni, mert gány az összes. Anno mikor kezdő fotós voltam, kijött a H300. egyből vettem meg hogy hű de jó, aztán olyan szar volt hogy eladtam 1 hónap után és vettem egy DSLR-t. Most húgomnak van egy FZ-82-ese, biztos forrásból tudom mondani, hogy bridge gépekhez képest használható az FZ-82.
2019. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!