Canon EOS R vagy Sony a7r3-4?

Figyelt kérdés
Eddig canon eos 70Dvel fotóztam, és van egy 100-400mmes, egy fix 24 mmes, egy fix 50 mm-es 1.8, és egy 100 mm-es L lencsém. Szerintetek ha egy full frame gépet is hozzá szeretnék adni a gyűjteményhez, melyiket lenne érdemes? Tudom, hogy a sony jobb, viszont nem örülnék, ha el kéne kezdenem lecserélgetni az egész lencseállományt. Vagy adott esetben elkezdeni újakat beszerezni. Meg azért sport és természetfotózáshoz a 70Dt is meg akarom tartani. Ti mi mellett döntenétek? Előre is köszönöm a választ, szép napot mindenkinek.

2019. szept. 30. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én megkockáztatnám a Sonyt, és az adaptereket. De megkutatnám a netet is, hátha valaki már kipróbálta pont ezeket a kombinációkat.

A7RII és A7III + Canon objektívek ismerősöm van négy is. Csak ugye pont ezek az objektívek hogy mennek velük, az kérdés.

2019. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor már nem lenne érdemes az a7r4et venni? Vagy az már túlzás? És miben jobb a canonnál a sony? Az eos R a 24-105mmes objektívvel egy szép kombónak tűnik
2019. szept. 30. 11:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk a canonnál objektívvel 1 millió, a sony r3nak meg csak a váza annyi
2019. szept. 30. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:
én megtartanám a 70D-t, milcre váltottam, de már bánom, hiányoznak a tükrös gépek.
2019. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg akarom tartani a 70Dt, csak szeretnék egy full frame gépet is. De miért jobb a sony mint a canon amúgy?
2019. szept. 30. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jobb. Sony milcben még mindig megeszi reggelire a többi milcet.
2019. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát de ha megeszi reggelire, akkor jobb a r3 mint az eos r. De miben?
2019. szept. 30. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt össze tudod hasonlítani, hogy milyen képet csinálnak a különböző gépek:


[link]

2019. okt. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez alapján az Eos R jóval élesebbnek tűnik nekem
2019. okt. 3. 00:26
 10/10 anonim ***** válasza:

A sonynak nagyon jó a fokuszrendszere és a zajkezelese. De a canon R-t sajnos nem ismerem, nem tudom összehasonlítani a tudásukat.

A sonyra ra tudod tenni a canon obikat adapterrel, de azert ez nem tökéletes.

Az R-nek nekem egy fontos hátránya volt, csak egy kártya megy bele. Ha a Canon is kijon majd valami komolyabb verzióval, akkor érdekes lehet. Az első verziók még nem kidolgozottak, sok a hibájuk. A sony már elég jol belőtte, hogy mit akar.

2019. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!