Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés

Sony dsc-wx350, Sony w830 vagy Canon sx620 HS?

Mindről jókat írnak, a drágább megér annyit, hogy többet fizessek érte? Alkalmankénti fotózásra kellene, összejövetelek, kerti fotók, utazások.

júl. 11. 10:13  Privát üzenet  

A válaszok

Én inkább ezt venném, vagy legalábbis ilyen kategóriájút:

[link]

Ez alatt nem érdemes foglalkozni ezekkel a gépekkel.

Panasonic minőség. AVCHD progressive azért csak a felső kategória kiváltsága... itt meg benne van.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 11. 12:02 Privát üzenet
Kb. 60 ezer volt nálam a lélektani határ.. :/ Igazából csak oylan fényképezőgépet szeretnék, ami jobb képet készít, mint a telefonom, mert most nem akaork még új telefont venni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 11. 18:11 Privát üzenet
Mi is ez az AVCHD?

# 3/6Időpont júl. 11. 18:13 Privát üzenet
Bocsi, a kérdező vagyok, csak másik profilról, mert amivel telefonról be vagyok lépve, annak nem tudom ajelszavát :D

# 4/6Időpont júl. 11. 19:28 Privát üzenet

Az hogy AVCHD tulajdonképpen lényegtelen (kodek amúgy, és nem azon hanem a progresszív képkiolvasáson van a hangsúly), de ha nem tudod akkor ez a fícsör számodra lehet nem is lényeges.

Ha 60 ezer akkor marad a te ötleted, vedd amelyik jobban megtetszik. Egy kutya mind a három.

Én a WX350-et venném ezek közül.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 11. 20:17 Privát üzenet
Átgondolva a dolgokat, ha 1 éven belül mondjuk egy Huawei p30-at vagy p30 pro-t, akkor az még talán szebb képet is készít, nem..? Így talán számomra felesleges is. Most Huawei P9 Lite.om van, ez is egész jó, csak már lefagy, akadozik, hamar lemerül stb.

# 6/6Időpont júl. 11. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Canon vagy Nikon fényképező otthoni használatra?
Canon fényképezőgéphez utángyártott aksi?
Vajon jobb-e egy 60ezres kompakt, mint egy öregedő középkategóriás telefon?
CANON PowerShot SX620 HS (fekete Essential Kit) vélemények? (Többi lent)
Normális, hogy újonnan vásárolt Canon PowerShot SX620 HS fényképezőgép nagyobb zoomon (kb.17X ) homályos képet készít?
Ez a gép jó lehet családi fotók készítéséhez? https://edigital.hu/kompakt-fenykepezogep/canon-powershot-sx620-hs-fen ykepezogep-fekete-p424819? gclid=CM_BorT8vNECFRQTGwodw1EEAw

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!