Sony dsc-wx350, Sony w830 vagy Canon sx620 HS?

Figyelt kérdés
Mindről jókat írnak, a drágább megér annyit, hogy többet fizessek érte? Alkalmankénti fotózásra kellene, összejövetelek, kerti fotók, utazások.
2019. júl. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt venném, vagy legalábbis ilyen kategóriájút:


[link]


Ez alatt nem érdemes foglalkozni ezekkel a gépekkel.


Panasonic minőség. AVCHD progressive azért csak a felső kategória kiváltsága... itt meg benne van.

2019. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 60 ezer volt nálam a lélektani határ.. :/ Igazából csak oylan fényképezőgépet szeretnék, ami jobb képet készít, mint a telefonom, mert most nem akaork még új telefont venni.
2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is ez az AVCHD?
2019. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdező vagyok, csak másik profilról, mert amivel telefonról be vagyok lépve, annak nem tudom ajelszavát :D
2019. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy AVCHD tulajdonképpen lényegtelen (kodek amúgy, és nem azon hanem a progresszív képkiolvasáson van a hangsúly), de ha nem tudod akkor ez a fícsör számodra lehet nem is lényeges.


Ha 60 ezer akkor marad a te ötleted, vedd amelyik jobban megtetszik. Egy kutya mind a három.


Én a WX350-et venném ezek közül.

2019. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átgondolva a dolgokat, ha 1 éven belül mondjuk egy Huawei p30-at vagy p30 pro-t, akkor az még talán szebb képet is készít, nem..? Így talán számomra felesleges is. Most Huawei P9 Lite.om van, ez is egész jó, csak már lefagy, akadozik, hamar lemerül stb.
2019. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!