Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet a megoldás? Panasonic...

Mi lehet a megoldás? Panasonic Lumix DMC-TZ1

Figyelt kérdés
Elég régi gép kb 15 éves. Eddig semmi problémája nem volt. Sokat zoomolok vele mert segíti fókuszba rakni a dolgokat. Most is ezt tettem volna de amint bekapcsoltam semmit nem tudtam csinálni mert egyből elkezdett teljesen magától zoomolni. Semmi nem működik rajta csak a ki/be kapcsoló gomb. Kivettem az akkumulátort, kivettem a memóriakártyát kombináltam ilyenek de semmi nem használt. Valami tipp?

2019. okt. 12. 16:08
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Talán elromlott a zoom gomb.
2019. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kivettem az akkumulátort, kivettem a memóriakártyát kombináltam"

A zoom gombot vedd ki.

2019. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak automata fókusznál csinálja ezt, akkor le az exponáló gomb a rossz, ha manuális fókusznál is, akkor a vezérlés hibája a valószínű.
2019. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az van hogy semmi sem tart örökké


Drágább lesz a javítás mint egy új


De legalábbis megeri majd újat venni


Lehet hogy elkopott a zoom gomb vagy a zoom műanyag fogaskerekeivel is lehet gond

2019. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na az a helyzet hogy vettem egy újat. Ő most szegény a polcon pihenget. Köszönöm ezeket az elég egyértelmű válaszokat :DD
2020. jan. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!