Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívó fél nevének kiírása és...

Hívó fél nevének kiírása és Telefonkönyvből hívás probléma a telefonszám miatt, megoldás?

Figyelt kérdés

Panasonic KX-TG2521 típusú ("VEZETÉKES") telefonnál merült fel az a probléma, hogy :


- ha így írom be a számot : 36201234567 a Telefonkönyvbe, akkor nem lehet felhívni (sípol, mintha nem lenne azon a számon előfizető)

DE kiírja a nevet, ha arról a mobilról megcsörgetem a "vezetékest"


- ha így írom be a számot : 06201234567 a Telefonkönyvbe, akkor fel tudom hívni, viszont nem írja ki a nevet, ha a mobilról megcsörgetem a "vezetékest"


(Ja és + jelet nem lehet írni a készülékkel)

Előző "vezetékes" telefonnál tökéletesen működött a dolog, kiírta a hívó nevét, ha el volt mentve a telefonkönyvbe.. és fel is lehetett hívni..


Valami megoldás létezik erre ?



2014. dec. 10. 16:38
 1/1 anonim válasza:

nekem panasonic KX-TG1611 készülékem van és sehogy se írja ki telefonkönyves nevet, a köv formátumokkal probáltam:

0620*

3620*

003620*


pedig leírás alapján működnie kéne:

Telefonkönyv név megjelenítés

Amikor beérkezik a hívóra vonatkozó

információ, és az megegyezik a

telefonkönyvben tárolt egyik

telefonszámmal, a telefonkönyvben tárolt

név jelenik meg, és naplózásra kerül a

bejövő híváslistában.


Még azt írja hogy csak akkor működik ha van "hívófél azonosító szolgáltatásod" Diginél csak hivószám kijelzés van de nem váltotztat semmit az eredményen ha aktiválom vagy letiltom

2016. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!