Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a képekről ahol a kép közepén van mondjuk egy telefon, egy másik fényképezőgép, és akkor annak a képernyőjén keresztül látjuk a tájat, vagy akár a lensballos fotókról?

Figyelt kérdés
Szerintem borzasztóan unalmasak ezek a képek, ennek ellenére meg elég népszerűek, mert sok likeot kapnak, és még mindig csinálnak ilyeneket az emberek. De szerintem a kreativitás teljes hiánya amikor valaki ilyet posztol. Nektek mi a véleményetek ezekről a képekről?

2019. okt. 17. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ne törődj vele. Egy amatőrnek az is nagy feladat és élmény lehet összehozni.

Nyilván nekem sem tetszik, hogy az utcán nem csak csinos nők flangáznak miniszoknyában, de igazságtalanság lenne emiatt a többieket hazazavarni.

2019. okt. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Most sikerült vérig sértened az oldal hölgyolvasóit, úgyhogy majd ne csodálkozz a következményeken, ami lefikázásban fog megnyilvánulni.

2019. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én most is amatőrnek tartom magam, bár rengeteget fejlődtem az elmúlt öt évben. Én amikor kezdtem sem értettem, hogy miért jó ez a lensball. Egyszerűen sokkal érdekesebbnek tartottam egy hosszú záridős képet, mint egy ilyen lensballt mondjuk. Persze a kivitelezésem a hosszú záridőnél nem eredményezett sokkal jobb minőséget, mint ezek a lensballos képek :DDD
2019. okt. 17. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

ha neked nem tetszik az ilyen kép, akkor csinálj másmilyeneket. ha másoknak az ilyen képei nem tetszenek, nézz helyettük másmilyen képeket.


ne a neked nem tetsző dolgokon rugózz, mert az csak megkeseríti az életed. foglalkozz a szerinted jó, számodra érdekes és értékes dolgokkal és mindjárt jobban érzed magad. akinek meg ezek tetszenek, azok örüljenek ennek.

olyan nagy a világ, annyi minden jó van benne és mindenki másnak örül. a negatív dolgokon sopánkodás helyett inkább örülj te is annak, aminek lehet.


nekem túl sok minden olyan van, amit nem nézek, nem olvasok, nem hallgatok, nem csinálok ahhoz, hogy folyton ezekkel foglalkozzak - meg mivel nem tetszenek, nem is érdekelnek annyira, hogy ezekről beszéljek azok helyett a dolgok helyett, amiket szeretek, érdekelnek és értékesnek tartok.

2019. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!