Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mini kamerával kapcsolatos...

Perkincs kérdése:

Mini kamerával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy mozgásérzékelős mini kamerát, de nem találtam arra vonatkozó infót, hogy az üzemidő mire vonatkozik. Olyan 100-140 perces üzemidőket írnak, de azt nem jelzik, hogy ezt mozgásérzékelő üzemmódban úgy kell értelmezni hogy az 1-2 perces érzékelt idők összeadódnak, és így akár egy egész napig bírja az akku, vagy 100-140 perc után így is - úgy is lemerül. A postaládánkat szeretném megfigyelni, mert rendszeresen telenyomják a zárat pillanatragasztóval. Köszönöm a válaszokat!

#kamera #kémkamera.
2019. dec. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is jól jönne egy ilyen, mert nálam megy egy idióta csenget be rendszeresen. Már kivágtam egy tuját, hogy kilássak.


nem tudsz felszerelni egy hálózati áramos - tápegységes kamerát?

2019. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak:

4. emeleten lakom, a postaláda a földszinten van a többiekével együtt, konnektor nincs.

Időközben megtaláltam a választ. Az általam kinézett "SQ11"-típusú minikamera mozgásérzékelős üzemmódban kb. 5 órát bír elvileg. Úgy gondoltam, hogy powerbankkal fogom használni. Vannak a neten (pláne külföldi oldalakon) potom pénzért hálózatról üzemeltethetők is, érdemes körülnézni.

2019. dec. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!