Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamera alkalmas arra,...

Milyen kamera alkalmas arra, hogy az időképen közvetíthessek?

Figyelt kérdés
A tetőn helyezném el, de kábelt sajnos nem tudok vezetni, mert társasház.
2019. dec. 26. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, a végén kép legyen belőle. Hogy miként oldod meg, az a te dolgod.

Az internet kapcsolat is a te kontódra meg, szóval ha azt képzeled, hogy a semmiből lesz net meg áram hozzá, vagy az időkép biztosítja neked valahogyan, akkor rossz nyomon jársz.

2019. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hm.... volt az idokep.hu-n egy cikk ahol részletesen le volt írva, de már nem él a link.

annó én is nézegettem a témát, mert a környékünkön nem volt kamera, de pont amiatt tettem le a dologról, mert nem tudtam volna hova elhelyezni a 3 emeletes társasházban (elsőn laktam) (most viszont a kertes házban lehet megpróbálom a dolgot!)


szerintem írj nekik.

én már jeleztem többször problémát az appjukkal kapcsolatban, néhány napon belül válaszoltak normálsian, nem fogják letépni a fejed, sőt ha a környéken nincs kamera még örülnek is neki.


De ahogy az előző válaszoló írta a te dolgot az eszköz beszerzése, telepítése, üzemeltetése.

A megfelelő sávszélességről is gondoskodni kell.


kár, hogy nem találom a leírást...tényleg alapos volt, még a sávszélesség igény is ki volt számolva :D

meg ha jól emlékszem ftp-n kell a képeket feltölteni x időközönként.

2019. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na közben megtaláltam a leírást:


[link]

2019. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt kerestem!
2019. dec. 26. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!