Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Easy pix Aqua w318 fényképezőg...

Easy pix Aqua w318 fényképezőgép alkalmas tengeri fotózásra felszíni búvárkodáshoz? Akinek van mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Nem gyerek használná! Én vennék egyet használtan magamnak, majdani tengeri kalandok -felszíni búvárkodások- megörökítéséhez.
2019. dec. 28. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén meglepne, ha egy ilyen szöszmösz a Balatont kibírná, nem hogy a sós tengert. Az árukereső oldalán a kèpminőséget kifogásolják, ami azért érdekes, mert ott elég alacsony az ingerküszöb. Másrészt nem tudom, milyen képminőség az elvárt egy ilyen játékgéptől... a helyedben bûvártokot néznék.
2019. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg alkalmas de a képminőség gyalázatos lesz


megfejeled még egy kicsit ezt az összeget szerintem már sokkal jobbat kapsz


Igaz az még mindig a turista kategória lesz...


Egyébként 25 ezer körül lehet kapni vízhatlan fólia tokot amibe bele tudod tenni egy milc-et ha van olyanod. De még lehet hogy egy DSLRt is

2019. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Vízálló tokot rendelek, amibe beleteszem a telefont!

2019. dec. 30. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

"felszíni búvárkodáshoz"


Hát...legalább a dekó időt nem kell nézni :) made my day...

2020. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!