Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerát ajánlanátok...

Milyen kamerát ajánlanátok nagyon hosszú előadások folyamatos rögzítéséhez?

Figyelt kérdés

A szempont tehát pusztán az lenne: ne melegedjen, bírja az érzékelő a fél napos, megszakítás nélküli felvételeket. Meg úgy az egész technika bírja.

Mást nem kéne tudjon, mert ideális fényviszonyok lesznek meg ilyesmi. Gondolom erre fényképezőgépek a szenzor melegedése miatt nem alkalmasak...



2020. jan. 22. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Félnapos folyamatos előadások? Valami rendes videokamerát, de kettőt! Így amíg akkut vagy memóriakártyát cserélsz addig a másik megy.
2020. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kell akkut cserélni. Annyira profi cuccra gondoltam azért, amit lehet hálózatról működtetni. És bővíthető memóriával.

Mondjuk annak a cseréje megoldható. Előadás-sorozatról beszélünk helyesebben. A szekciók között lehet kártyát cserélni. Csak maga az esemény úgy 10-12 óra.

2020. jan. 22. 17:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülnék ha konkrét típust javasolna valaki.
2020. jan. 22. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez kell neked. Itt még elég jó árban is van:


[link]

2020. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez "kicsit" túl profi... Mondtam, hogy semmi különösebb dologra nincs szükségem, a kis érzékelő is jó, autofókusz ilyesmi. Egyetlen állásból kistotálban mehet az egész.

De "köszi" azért.

2020. jan. 22. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Hehe, én is ezen töröm a fejem.

Az a baj, hogy max 90 percet bírnak.

2020. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne ha írnád a keretet is.
2020. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legolcsóbb ami erre TÉNYLEG jó. Ha fél millába kerül, megveszem. Ha egybe és tényleg nincs jobb, ami bírná a strapát, még azon is elgondolkodom, mert nincs más választásom. Örömteli lenne, ha pár százezres keretből is megoldható volna.
2020. jan. 22. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy mobil is megteszi. Esetleg tartalékba még egy ha valami történik.

Én a cégnél mobillal rögzítettem előadásokat napokon keresztül. Gyorstöltőre volt dugva, le sem merült menet közben. Autofókusz meg minden van benne. Csak én 20 perces felvételre állítottam be, 20 percenként lezárta a fájlt és újat nyitott.

2020. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt nézek, hogy ebből telefon lesz.
2020. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!