Cannon 2000D vagy M50?

Figyelt kérdés
Hobbiból szeretnék elkezdeni fényképezni és vagy esetleg videókat készíteni. Erre a 2 kamerára esett a választásom de nemtudom melyik lenne jobb. Elsősorban fényképezni szeretnék de videók is érdekelnek. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

2020. febr. 13. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
M50
2020. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az M50-et sokan dícsérik. nekem korábban M5 volt és szerettem, elég jó választás, szerintem nem fogod megbánni.


a tükör nélküli technika korszerűbb és kisebb méretet tesz lehetővé. a tükrös rendszer kiforrottabb, mivel régebben alkalmazzák, de kevés helyen van ennek igazán jelentősége. főleg, ha csak hobbiból fotózol.


sportnál és nagyon gyors dolgoknál, komoly munkánál TALÁN valamivel jobb lehet a tükrös, de még ott is elég szoros verseny van - persze abban a kategóriában nem is ez a két gép versenyez általában, hanem jóval komolyabb és drágább gépek.

2020. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!