Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Li-aksival működő kamera még...

Li-aksival működő kamera még bezárja a filet és megőrzi a felvételt az aksi lemerülésekor vagy nem?

Figyelt kérdés

konkrétamn egy Sony AS200 akciókamera, de gondolom, nem ez a lényeg.


az a fő kérdésem, ha én nem veszem észre, hogy lemerült, csak pl 10 perc múlva, akkor az utoljára vett filet megőrzi azért vagy lemerüléskor hirtelen megszakad a tápellátása a kamerának és így el is veszik? nem tudok kiigazodni rajta ... nekem az lenne a logikus h megőrzi, legalábbis így kellene, viszont össze-vissza tapasztalom.


valaki hozzáértőnek mi a véleménye? köszönöm



2020. febr. 21. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy órát, szemben vele bekapcsolod a kamerát, és hagyod hogy lemerülésig rögzítsen. Aztán visszanézed a felvételt.
2020. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, csak pont erről beszélek, h hiába, már teszteltem pontosan így, viszont össze-vissza működik. olykor megőrzi, olykor meg nem.

azaz kíváncsi lennék h ez mégis miktől füögg akkor ...

2020. febr. 21. 09:52
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Függhet az akku állapotától is. Elhasználódással az akku belső ellenállása nő, ami járhat kiszámíthatatlan következményekkel.

Például a végén túl hamar "összeesik", így a rendszernek már nem lesz ideje a szabályos kilépéshez.

2020. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!