Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GoPRO közötti különbségek....

GoPRO közötti különbségek. Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az a kérdésem, hogy néztem sok fajta goprot, de nem tudom melyiket lenne érdemes. Motorozáshoz szeretném használni, és bőven elég 1080p, illetve hogy vízálló legyen, vagy legalább tok (eső miatt). Nem tudom hogy a 7 és a 8 között pl mik azok a különbségek, azonkívül hogy újabb. Tudnátok benne segíteni, ha nincs semmi extra funkcióra szükségem, csak 1080p ben a felvétel motorozásra, melyik lenne a legoptimálisabb.

Esetleg ha használjátok az egyiket akkor írni hogy miért az az érdemes?

Köszi



2020. márc. 25. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
2020. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Képminőség stabilizáció kb ezekben van nagy difi. Érdemes a legújabbat megvenni.
2020. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm
2020. márc. 25. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy profi videós, akkor érdemes lehet elgondolkozni az SJCAM kamerákon is, közel GoPro minőséget tudnak, jellemzően feleáron.
2020. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából ha gázvan és felvétel kell akkor arra kell, illetve ha van egykét szebb megmozdulás akkor Insta.

De igazából ahogy mondod nem ilyen profi dolgokra. Utána nézek annak a kamerának is. Köszönöm szépen!

2020. márc. 25. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!