Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen eszközzel oldjam meg...

Milyen eszközzel oldjam meg legolcsóbban jó minőségű videóanyagok -10perc- készítését?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy youtube-ra készülő videó, mind hang, mind képminőségre jó legyen.


Most van egy 2 ezer ft-os ebay-es mikrofonom, nem jó a hangzása, illetve van egy 30 ezer ft-os telefonom, azzal kameráztam. A hang az hallhatatlan kategória, amit az rögzít, így összevágom utólag a mikrofonnal felvett hanganyaggal.



Szeretnék sokkal jobb minőségben készíteni tartalmat.


Nézegettem a blue snowball / blue yeti-t, csak piszok drága.


Nézegettem a xiaomi redmi 8 pro mobiltelefont is.

Ez elvileg tud 4k 30 fps-t.


Hogy lehetne megoldani a legolcsóbban, hogy jó is legyen a minőség, meg olcsó is legyen?


bónuszkérdés:

főként adobe premiere-t használok, de megint valami szolgáltatást kéne telepítnei kínja van... fent van a davinci resolve is, de még lassabb a renderidő, teszteltem

rx 580 4GB videókártyám van, vs ryzen 1400 proci

Érdemes áttérni resolve-ra? Mert gagyibb a felülete az adobe-nál. Viszont az adobe jobban ette azt a formátumot, amit a telóm kiadott magából, a davinci meg fagyott tőle, fel sem ismerte sokszor.


2020. ápr. 12. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Ha ez számít valamit, nekem redmi note 8am van, és 4K-s Vidi szuper rajta, illetve a hangrögzítés is!

Nekem eddig minden mikrofon iszonyúan torzította a hangomat, de ez gyönyörűen visszaadja. :)

2020. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

redmi 8 milyen?


mert van 8 T meg 8 pro


de különbséget én nem láttam közöttük, csak árban


mi a különbség, te nem tudod?

2020. ápr. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!