Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tulajdonképpen mi a különbség...

Tulajdonképpen mi a különbség a gopro valamint a selfie bor között? És melyiket mennyiért lehet venni átlagban valamint legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Nyaralásra néztem selfie bot-ot Media Marktban 3000 Ft körül de nem tudok róla semmit.Hogy kell használni stb...

Kérlek valaki segítsen,nagyon tájékozatlan vagyok ilyen téren:(


2015. máj. 22. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetek pontosítást? Elég érthetetlen nekem, hogy mit akarsz kérdezni.

A gopro meg a selfi bot közt az a különbség, hogy a gopro egy kamera, a selfi bot meg egy teleszkópos rúd, aminek a végére fel tudod fogatni a kamerát, és tetszőleges irányba forgatva tudsz vele magadról távolról selfiket készíteni, úgy hogy a kezedben tartod.

2015. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így értem már.Bocsi tényleg nagyon tudatlan vagyok:D


Selfie bot-ot milyen árban érdemes venni valamint tudnál segíteni,hogyan kell használni?Nem csak előlapi képet lehet csinálni igaz?Telefonhoz lehet csak használni vagy fényképezőgéphez is?

2015. máj. 22. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem valami 200Ft-ért vettem "TESCO gazdaságos" selfie botot. Tudod..márka minőség, de a célnak megfelel. Van hozzá mobiltelefon tartó is, amibe meg tudod fogatni a telót és azzal csinálsz képeket. Mivel a rúd teteje mozgatható, és forgatható, ezért az elő és hátlapi kamerát is használhatod. A telefonon kell beállítani az időzítőt kitartani a tudat és mehet a kép!
2015. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És természetesen fényképezőhöz is lehet (legalábbis a legtöbbet igen, vannak olyanok amik kifejezetten telefonhoz vannak, de jellemzően lehet őket fényképezőhöz is)
2015. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi. Nem 200Ft hanem 2000Ft
2015. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húú nagyon szépen köszönöm a hasznos választ!:)

Akkor azt hiszem nyaralásra beruházok majd arra a Media Marktosra:)

2015. máj. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!