Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gyenge számítógéppel videót...

Gyenge számítógéppel videót vágni vhogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv, bár 22 éves vagyok eddig nem sok közöm volt az ilyesmihez, viszont egyre jobban érdekel ez az egész videovagas, animáció készítés, grafikák stb, viszont csak egy gyenge 160 ezres laptopom van, feltetelezem nem hiába szoktak erre 4-5x drágább gépeket használni. A kérdéseim ezek lennének :

1. Mi a rendereles? Azt hallottam ez is problémát okoz ha gyenge géppel dolgozik az ember

2. Van vmi konkrét probléma amire szó szerint nem képes egy ilyen laptop, mi az amiért nem jó? Akadozik nagyon, hiába akarnád beállítási pl adott másodpercnél hogy ott egy vagast szeretnél de macerás és 5 percet áll a munka mire történik vmi?

3. Ez érdekelne a legjobban: mai fejlett világban van arra mód hogy pl nekem gyenge gépem van de szeretnék videót vágni, ezért neten keresztül vagy vmi programmal egy adott ember vagy cég eroforrasat úgymond kolcson adja nekem, szóval kB közvetítve bár az én gépemen dolgozok de valojaban az ő erős gépét használom és így halad jól a munka?

Mindent választ előre is köszönök, minél több jó lenne :)



2020. ápr. 19. 15:53
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
64%

igen sokkal lassabb minden gyengesegebel adodoan


Szerinted az ingyen van? Valoszinu sokkal jobban jarsz ha beeruhazol egy eros gepre


Ha asztali is megfelel akkor erosebbet tudsz kihozni

laptopot meg hardverapro.hu n arulod

2020. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
83%

persze azert milyen laptop?

mert 160 ert is vannak jok


Ha jobb proci es vga paros van benne akkor lehet csak ram bovites kellene, es ha lassan is de kezdesnek jo lenne TanulgaTni

2020. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Be kell érni kisebb erőforrást igénylő videószerkesztőkkel. Van bőven.
2020. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
67%

Renderelés az, amikor elkészíti a kész anyagot.

Ha lassú a gép akkor ez sokáig tarthat. Ha van időd akkor ez nem olyan nagy probléma.

De maga a vágás rendkívül kényelmetlen lehet lassú gépen, mert nagyon akadozva működik.


Laptop ilyesmire nem nagyon való. Asztali gép javasolt.

2020. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3as tudnál ajánlani ilyen szerkesztőket? :)
2020. ápr. 19. 16:56
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


kezdesnek szerintem barmi kisebb egyszerubb jo ingyenesek is vannak


ha meg sose semmivel se csinaltad

2020. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt használom, esetleg ha csak vágni akarsz, akkor (ez egy nagyon béna program, de viszonylag gyenge gépen is elfut, és nem kell hozzá szinte semmi tudás) lehet, hogy elég lesz a VidCutter nevű program.
2020. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 éves laptopomon gyorsabb a videószerkesztés, mint a pentium 3 Ghz-es gépemen, mondjuk lassabb, mint egy erre való gépen lenne, ram sok kell hozzá, de nekem elég, mondjuk olyan nagy terjedelmű videókat nem csinálok.
2020. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a OpenShot-ot próbáltam egy 5 éves, akkor is gyengének számító laptoppal, és elviselhető a sebessége, igaz én csak 720p-s videót vágtam vele.
2020. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg DaVinci Resolve
2020. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!