Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Elvárásaim, hogy jó minőségű szép képeket készítsen. Jók legyenek a közeli fotók.


Nem igazán értek hozzájuk de a ha van hozzá leírás meg átnézem a funkciókat akkor elboldogulok vele de nem vagyok profi fényképész.


Instagramra szeretném a képeket a nyuszimról aki izgága ezért nem lenne rossz ha gyorsan reagálna a gép.


Nem szeretnék százezreket rákölteni hisz egy komoly gépet nem tudnék kihasználni.


Valaki tudna valamit ajánlani ami jó lehet?


Lécci ha ajánlotok valamit akkor valami kis infót írjatok róla ugy hogy megértsem én is mit tud és mi az amit nem illetve mennyibe kerül kb. Jöhet nagyon olcsó meg egy kicsit drágább is mert használt gépen is gondolkozok.


2020. máj. 10. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Sony DSC-RX100

Olympus E-PL8 + 14-42 mm objektív

Mindkettő 100 ezer körül van, és mindkettőben nagyobb érzékelő van a szokásosnál, így kevesebb fénynél is tudsz fényképezni. Az első gép kisebb, és van beépített vakuja, a másodikhoz külün vaku van, és cserélhető az objektívje.

2020. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

huhh hát a 100.000 nekem még mindig rengeteg, mert heti 2-3 képet szeretnék csak lőni vele.

Esetleg használtan mennyibe kerülhetnek ezek?

2020. máj. 10. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én hobbi fényképezés helyett vennék egy GoProt :) sokkal hasznosabb mint egy fényképezőgép 100 ezer ft alatt!

Mind fénykép mind videó terén, kevés helyet foglal, mobil kompatibilis stb.

2020. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit tudnál írni bővebben a GoPro-ról?

Mit tud? Melyiket érdemes venni és mennyibe kerül?

2020. máj. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!