Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen térfigyelő kamerát...

Milyen térfigyelő kamerát tudok venni? Nem lakom ott, csak áram van. Olyan kellene amit elég bedugni a foglalatba és memóriakártyára rögzít.

Figyelt kérdés

Nincs hálózati kábel se internet.

Elég egy 2mp legalább 90 fokos látószöggel, csak az udvaromat akarom megfigyelés alatt tartani, ,legalábbis a szomszéd kölyke ne merjen felmenni lopni, mert csak ő jár. Tegnap láttam a nyomait. nincs mit tenni, mert rézbőrűek.


2020. máj. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lelopják a kamerát is.
2020. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például egy ilyen? Nem mondják meg róla, hogy kamera. Ez minnőségi cucc (viszonylag), van olcsóbb is, de azokat nem néztem.

[link]

2020. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább lássák hogy kamera, tartsa vissza őket, nem akarok egyelőre ölre menni.
2020. máj. 18. 11:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem válik be, akkor glock19
2020. máj. 18. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem néztem át (elég rossz az oldal menüje), de a masco-nál vannak jó cuccok. De lehet valami kínait is beszerezni, ha olcsót akarsz. Én perpill ikyet használok, bár beltérben, kisállatok "felügyeletére" (nem vettem, hozzámkerült):

[link]


A masco-n kívül több helyen tudsz nézni SD-kártyára rögzítő, kültéri kamerát:

[link]


[link]

2020. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2020. máj. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!