Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vettem egy MILC fényképezőgépe...

Vettem egy MILC fényképezőgépet. Amikor kikapcsolom az objektív nem megy vissza a helyére. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsoltam írta hogy mozgassam meg a zoom gyűrűt, akkor szépen kijött, de ha kikapcsolom nem megy vissza az eredeti állapotba magától. Panasonic Lumix GX800 kamera gyári lencsével. Ez az első ilyen gépem, szóval még tanulgatom. Ez most hiba vagy normális?

2020. máj. 28. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Nem megy vissza magától, ez nem egy power zoom objektív, ugyanúgy visszatekered az eredeti állapotba, ahogy kitekerted. Nekem van egy ugyanilyen obin, én mondjuk nem is szoktam visszatekerni csukott állapotba, amikor a gépen van, mert nyitva is elfér a táskámban, csak akkor ha leszedem, kicserélem másikra.
2020. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!