Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Itt van olyan aki kizárolag...

(:Puszedli :) kérdése:

Itt van olyan aki kizárolag vízi illetve vízalatti képeket csinál? Vagy aki szokott is a többi kép mellett vízi képeket csinálni?

Figyelt kérdés
Érdekel nagyon a vízalatti fotózás. Van akit rajtam kivül izgat ez a téma?

2020. jún. 18. 14:21
 1/8 anonim válasza:
Engem maga a fotózás nagyon érdekel, beleértve ezt a témát is.
2020. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És kedves első szoktál is fotózni vízalatt?
2020. jún. 18. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Tenger élővilágát? Vagy medencében embereket? Vagy tavakat?
2020. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha van alkalmam rá, akkor igen. (1)
2020. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3mas


A medence se rosz meg a tenger én mindengyikre gondoltam. Mindegy csak víz alatt. De engem a legjobban a tegeri élővilág amit szeretnék meg embereket a tengeri élővilágban.

2020. jún. 19. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább tavakat szoktam fényképezni, de volt már hogy medencét, medencében embereket vagy tavakban embereket fényképeztem (a beleegyezésükkel természetesen). (3)
2020. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég sokan fotóznak víz alatt is. kizárólag víz alatt aligha, mivel aki nem állandóan van vízalatt, az nem is mindig csak ott készít képeket. mivel egyre elérhetőbbek az egyre jobb gépek, meg már a telefonok közt is egyre több a vízálló, így vízalatti képekből is egyre több van.
2020. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért van még más is a víz felett, víz alatt? Tudtommal az űrbe még nem jutott ki magánszemély, hogy képeket tudjon lőni. De hamarosan már az is elérhető lesz, igaz borsos áron.
2021. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!