Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriozis mellett kizáróla...

Endometriozis mellett kizárólag csak lombikkal lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok túl két műtéten, 1. Műtét után GNrh kezelést kaptam, akkor nem volt meg alkalmam babát vállalni. 1 éve ujra cisztat találtak augusztusban megműtöttek, szerencsére osszenoveseket nem találtak es átjárható is vagyok. GNrh ra ismét nem akarok menni... anélkül lehetséges a teherbees vagy mindenképp lombik. 4 hónapja próbálkozunk sikertelenül . Hasonló problémával küzdök írjanak illetve azok is akiknek lombik lett végül, egyből sikerult ?

2016. dec. 13. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A legsúlyosabb, négyes fokú endometriózisom volt, májusban műtöttek, szeptemberben spontán teherbe estem.

Most másfél éves a pici :)

Az endometriózis meg jön vissza már nagyon erős fájdalmaim vannak újra, ebből hamarosan műtét lesz megint sajnos.

2016. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

28 évesen műtöttek egy 7 cm-es csokicisztával, összenövésekkel. A műtét után 2 hétre megjött, utána kezdtünk próbálkozni. A következő menzesz már ki is maradt és pozitívat teszteltem. Most 4 éves és van egy 2 éves hugicája, aki 3 hónap alatt fogant.

Sok sikert!

2016. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Magamon kívül 3 endós lányt ismerek. Kettőjüknek kellett lombik a babához. Nekem és a 3. lánynak spontán sikerült a baba.
2016. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok! Bízok benne h nekünk is hamarosan összejön de azért kertem időpontot a debreceni kaáliba egy elbeszelgetesre es friss vizsgálati eredmények beszerzésére :) nálam szerintem mar az is probléma lehet h gorcsolok a témán ..

jo egészséget es sok örömöt a picikhez !

2016. dec. 14. 10:47
 5/17 Manó 88 ***** válasza:
Szia! Június közepén műtöttek, voltak összenövések is és a jobb oldali petevezetékem nem átjárható. Azóta próbálkozunk babával, sajnos még nem jött össze. Novemberben volt inszemináció is. Az én orvosom azt mondta, hogy még így is van esély a spontán teherbeesésre. Szerintem ne keseredj el. Sok sikert mindannyiunknak! 😊
2016. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szia Manó88! Neked mennyi időt "engedélyezett" próbálkozásra ? Kellett bármilyen gyógyszeres vagy injekciós hormonkezelést alkalmazni ? Örülök, hogy te is itt vagy es biztathatjuk egymást !! :)
2016. dec. 15. 06:42
 7/17 Manó 88 ***** válasza:
Szia! Szeptemberben kezdtük a stimulálást, ciklus harmadik napjától 2x1 clostilbegyt, 5.7.9. napon 25 NE gonal f injekció. Ezek a peteérést segítik. Igazából azt nem mondta Meddig próbálkozunk, egy inszemináción túl vagyunk. Úgy vettem ki a szavaiból hogy nem tartja valószínűnek, hogy eljutunk a lombikig, remélem jól gondolja. A hormon eredményeim teljesen jók, párom eredménye is szupi. Ebben a hónapban pihenőt kértem, mert úgy érzem szüksége van már a szervezetemnek rá. És persze lelkileg sem mindegy. Mindent a cél érdekében! Hajrá! 😊 Én is 28 éves vagyok
2016. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Így is van ! :) en januárban megyek Debrecenbe, kiváncsi vagyok, ott mit mondanak. A jelenlegi kezelőorvosom három lehetőséget dobott fel vagy próbálkozunk, de nem irt fel semmilyen gyógyszert, ami stimulálja a Pé-t, vagy GNrh vagy lombik. Próbálkozunk lelkesen, de mindenképp szeretnem kikérni mas doki véleményét is :)

En is ugy gondolom, hogy vagy így vagy ugy de osszejon a Babóca! ;) Januárban jelentkezek :) kellemes ünnepeket !

2016. dec. 16. 06:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is januárban megyünk a Kaáliba konzultációra. Ki lesz az orvosod?

Nekem sajnos nem lehet csak lombikkal babám, mert össze van sorvadva mindkét petevezetékem.

37 éves vagyok, már sürget az idő, ezért mi az első beültetést fizetősen kérjük, így talán gyorsabban sorra kerülünk.

Már elkezdtük a vérvételeket, hogy mire megyünk minden papír a kezünkben legyen.

Mindenkinek sok sikert kívánok, Boldog Ünnepeket!

Kata

2016. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia Kata ! :) dr Leskò Róbert lesz az orvos, nekem ot egy ismerősöm ajánlotta. Igen azt nekem is mondtak hogy ismét lesz vérvétel hormon szintre, de azt majd csak januárban pontosítják milyen eredményekre lesz szükség. Januárban várom a te beszámolód is ;) kellemes ünnepeket kívánok neked is! :)
2016. dec. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!