Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Honnan érdemes Dslr kamerát...

Honnan érdemes Dslr kamerát szeretnék bérelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék dslr gépet bérelni legjobb lenne ha fullfremes lenne, de ha apsc-s az sem lenne baj. Nikon/canon teljesen mindegy az a lényeg hogy lehessen több napra is bérelni és járjon hozzá + akksi, memóriakártya és esetleg még portré markolat is. Nagyon fontos lenne hogy csak azt kelljen kifezetni amennyi időre bérlem, láttam olyat ahol még kell azon kívül is fizetni.

2020. jún. 29. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Olympus nem jó?

[link]

2020. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha leejted a gépet, akkor szerinted mi fogja fedezni a károkat? Vagy ha teszem azt lelécelsz vele? Ha nincs pénzed kaucióra, akkor nem kell bérelni, ennyi a történet.
2020. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint legalább egy kaució nélküli bérlési lehetőség volt idehaza, csak azt ne tudom már, hol olvastam - természetesen a bérbeadó rakta fel annak a gépnek az adatait, amit nem vittek vissza. Meg a tolvajnak az adatait. lehet, hogy még van rizikózni való készlete az illetőnek.
2020. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetik magukat páran, google megtalálja, ha keresed.

[link]


Azonban több napot tekintve, mennyi az?

Ha a gép napi 10-15

Obi szintén, akkuk...stb, de ha a 3 napot nézzük, akkor pénzkidobás, mert 70-100e ft akár.

Ennyiből veszel használt aps-c gépet obival, majd eladod s jön is vissza valami pénz...

Letétet-kauciót is még...

2020. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: És azt se felejtsük el, hogy a betanulás miatt célszerű még 2-4 nappal előbb kiberélni. Sokan azt hiszik, hogy a DSLR egyből művészi képet lő, aztán amikor a képek 90%-a menthetetlenül lett kiexponálva, akkor csodálkoznak rajta.
2020. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5


Ezért vegyen egy használt gépet-kijön a költségből;)

Mellesleg sok helyen csak akkor adják bérbe, ha megvan a szakértelem a használathoz...szóval, még bírálják a kölcsönző személyt is.

2020. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát, a Camera Kft-nél a milliós gépnél nem vizsgáztattak.
2020. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Biztos az apró betűkben volt a biztosítás számukra feléd...övék minden tulajdonod s rokonságodé szükség esetén:)))

Mint írtam, sok helyen, de nem mindenhol;)

2020. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mint írtam, sok helyen, de nem mindenhol;)"

Ennyit én pontosan értettem. :)

Én meg, mint írtam, csak a Camera Kft-s tapasztalatomat tettem közzé. :)

2020. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!