Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit csináljak a focus motorhoz...

Mit csináljak a focus motorhoz kapcsolódó szíjjal?

Figyelt kérdés
Adott egy DJI RONIN SC gimballom PRO COMBO-ban megvásárolva. A Panasonic Lumix G7 rárakása után azt vettem észre hogy a kis fogasszíj túl hosszú és akadályozza a motort a munkában (nem tudom miatta beállítani az a-b pontott mert befeszül a motor tetejénél és a terhelés miatt a kamerát kinyomja oldalra és elkezd "darálni") az lenne a kérdésem, hogy én vagyok hülye és van erre valami trükk, vagy egyszerűen le kell vágni a felesleget, nem lehet mit tenni? Előre is köszönöm, tudom amatőrnek tűnhetek, de csak 7000 egy ilyen szíj és nem akarom elrontani.

#Lumix #Ronin #Lumix G7 #Ronin SC #Ronin SC PRO COMBO
2020. júl. 14. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegyél fel róla képeket...megnézzük.
2020. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!